Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/06/2017

Ανειδίκευτοι Εργάτες/τριες (Αυλώνας) (Κωδ.θέσης: 722/72985)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης

Οι κάτοχοι των θέσεων θα είναι υπεύθυνοι για την εκτέλεση διαφόρων εργασιών σε βιομηχανία (φόρτωση- εκφόρτωση κ.α)

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων

·      Απόφοιτοι/ες Γυμνασίου/ Λυκείου

·      Έμφαση στη λεπτομέρεια και στο τελικό αποτέλεσμα

·      Εργασία εντός χρονοδιαγράμματος

·      Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

·      Πλήρες πακέτο αποδοχών

·      Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας