Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/04/2024

Τεχνικός εγκαταστάσεων - Τεχνίτης ηλεκτρολόγος

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η αλυσίδα γυμναστήριων BODYFIT αναζητά Τεχνίτη ηλεκτρολόγο - Τεχνικό γενικών καθηκόντων.

Αρμοδιότητες :

  • Συντηρήσεις και επιδιορθώσεις των εγκαταστάσεων του δικτύου
  • Τεχνική υποστήριξη σε ανακαινίσεις νέων καταστημάτων του δικτύου
  • Συντήρηση και φροντίδα εξοπλισμού και μηχανημάτων γυμναστηρίου
  • Μεταφορά προϊόντων στο δίκτυο των καταστημάτων και της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαιραίτητες γνώσεις ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων
  • Προϋπηρεσία σε συντήρηση κτηρίων
  • Βασικές γνώσεις υδραυλικών
  • Κάτοχος διπλώματος Ι.Χ

Παροχές

  • Εργασία πλήρους απασχόλησης
  • Σταθερό πρωινό ωράριο Δευτέρα - Παρασκευή
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Εταιρικό αυτοκίνητο για χρήση εντός του ωραρίου

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.