Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/3/2024

Πωλητής / Πωλήτρια καταστήματος Προϊόντων Ενέργειας & Τηλεπικοινωνιών (Κέντρο - Θεσσαλονίκη)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρεία μας στο πλαίσιο της ανάπτυξης της αναζητά υπαλλήλους καταστήματος Παροχής Υπηρεσιών (Ενέργεια - Τηλεπικοινωνίες) για το νέο κατάστημα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Η θέση περιλαμβάνει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  • Σωστή ενημέρωση & προώθηση ενεργειακών προϊόντων και υπηρεσιών ρεύματος & φυσικού αερίου και τηλεπικοινωνιών
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Πραγματοποίηση πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

Τι χρειάζεται να διαθέτω;

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Βασικές γνώσεις Η/Υ (Διαχείριση Email & MS Office)
  • Ομαδικό πνεύμα

Επιπλέον, θα εκτιμηθεί:

Προϋπηρεσία στον κλάδο της ενέργειας & γνώση του ανταγωνισμού

Παροχές

Τι παρέχουμε;

  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Πλήρης απασχόληση
  • Πλήρης εκπαίδευση & υποστήριξη
  • Προοπτική εξέλιξης
  • Ευχάριστο & φιλικό περιβάλλον εργασίας

Εάν σε ενδιαφέρει ο κλάδος των πωλήσεων, και θέλεις να ενταχθείς σε ένα περιβάλλον γεμάτο θετική ενέργεια, ανυπομονούμε να σε γνωρίσουμε!

Εφόσον το βιογραφικό σου ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της θέσης εργασίας θα επικοινωνήσουμε μαζί σου για να ορίσουμε μια συνέντευξη.

Για όλες τις αιτήσεις, θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Η εταιρεία μας αποτελεί ένα εκτενώς αναπτυσσόμενο εθνικό δίκτυο συνεργατών και σημείων πώλησης που παρέχει υψηλού επιπέδου οικονομική συμβουλευτική.

Μέσω της συνεργασίας μας με όλους τους παρόχους ενέργειας & τηλεπικοινωνιών παρέχει μεμονωμένα και συνδυαστικά προϊόντα για το σπίτι και την επιχείρηση.

Προτεραιότητα της η παροχή συνεχώς εξελισσόμενων υπηρεσιών για τους πελάτες της, αλλά και η δημιουργία ενός εργασιακού περιβάλλοντος που ο κάθε συνεργάτης της έχει τη δυνατότητα να εξελιχθεί στο βέλτιστο των δυνατοτήτων του.