Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/3/2024

Graphic UI/UX Designer

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Κύριες και επιμέρους επαγγελματικές λειτουργίες – επαγγελματικές εργασίες/καθήκοντα :

  • Δημιουργία εικαστικού υλικού για OnLine προβολή των προϊόντων και υπηρεσιών της Εταιρίας ( e-shop ,Social media, προωθητικές καμπάνιες, ad banners, )
  • Σχεδιασμός και βελτίωση ιστοσελίδας με στόχο την εύκολη και ευχάριστη εμπειρία  του χρήστη
  • Συνεργασία και συντονισμός με ομάδες μάρκετινγκ και ανάπτυξης για να διασφάλιση στην τήρηση προθεσμιών
  •  Επεξεργασία φωτογραφιών και χρωματική επεξεργασία
  •  Να είστε ενημερωμένοι με τις τρέχουσες ψηφιακές τάσεις και να προτείνετε νέες ιδέες για να βελτιώσετε την ψηφιακή στρατηγική.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Aποδεδειγμένη εμπειρία σε αντίστοιχη  θέση
  • Portfolio με πρόσφατα έργα (παρακαλούμε η αποστολή του να γίνεται στο email: graphicdesign@marmaladyclothingbar.com )
  • Εξοικείωση με λογισμικό και τεχνολογίες σχεδιασμού (όπως, Illustrator, Photoshop,Lightroom κ.τ.λ.).
  • Εμφαση στην αισθητική και τις λεπτομέρειες
  •  Φρέσκες ιδέες και μοντέρνα αισθητική
  •  Ικανότητα να εργάζεστε μεθοδικά και να τηρείτε προθεσμίες

Ιδιαίτερα Χαρακτηριστικά :

  • Eπικοινωνιακός, εξυπηρετικός και οργανωτικός

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ευχάριστο  εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες  εξέλιξης
  • Εκπαίδευση