Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
10/4/2024

Σύμβουλος πώλησης ηλεκτρολογικού υλικού

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία Σιδηρόπουλος Α.Ε που δραστηριοποιείται στο εμπόριο ηλεκτρολογικού υλικού επιθυμεί να προσλάβει

Σύμβουλο Εσωτερικών Πωλήσεων
για την στελέχωση του δικτύου της στην Αθήνα.

Περιγραφή Θέσης:

  • Πωλήσεις προϊόντων ηλεκτρολογικού υλικού & προϊόντων φωτισμού
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών και προσφορά ολοκληρωμένων λύσεων
  • Επικοινωνία με πελάτες και επίλυση τυχόν προβλημάτων.
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Έκδοση παραστατικών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη επικοινωνία & ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Δυναμικό χαρακτήρα, ευχέρεια επίλυσης προβλημάτων
  • Πτυχίο Ηλεκτρολογίας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Η/Υ και πακέτου Ms Office
  • Προηγούμενη προϋπηρεσία στον κλάδο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση, σταθερό μηνιαίο μισθό και ασφαλιστική κάλυψη
  • Συνεχής εκπαίδευση στο αντικείμενο των προϊόντων και σε τεχνικές πωλήσεων
  • Προοπτικές προσωπικής εξέλιξης μέσα σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας
  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.