Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
1/5/2024

Τεχνικός / Μηχανικός με ηλεκτρολογική εξειδίκευση

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η VIOKEF LIGHTING, εταιρεία προϊόντων φωτισμού με έδρα το Κορωπί, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της, Τεχνικό / Μηχανικό με γνώσεις ηλεκτρολογίας ή ηλεκτρονικών στο τμήμα ποιοτικού ελέγχου και τεχνικής υποστήριξης πωλήσεων για μόνιμη συνεργασία πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή Θέσης: Ποιοτικός έλεγχος φωτιστικών, τήρηση report ποιότητας, τεχνική υποστήριξη τμήματος πωλήσεων, customer support, claims support κ.α.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εκπαίδευση ή εμπειρία ηλεκτρολογικής κατεύθυνσης.
  • Προθυμία για εκμάθηση νέων τεχνολογιών και διαδικασιών
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δυνατότητα μετακίνησης
  • Υπευθυνότητα- Επαγγελματισμός.
  • Οργάνωση, ομαδικότητα, επικοινωνία, συνεργατικότητα.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση.
  • Γνώση Αγγλικών
  • Γνώσεις μελέτης φωτισμού
  • Επαφή με τους τομείς τεχνολογίας φωτισμού.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών και πλήρη ασφάλιση
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Πενθήμερη εργασία (9πμ με 5μμ)
  • Εξειδικευμένη εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.