Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/04/2024

Υδραυλικός

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΤΑΓΑΡΑΔΕΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρεία ΝΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕ (WATERLAND) με έδρα τους Ταγαράδες Θεσσαλονίκης ζητά Υδραυλικό πλήρους απασχόλησης για τη στελέχωση της ομάδας της.

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Κόψιμο, συναρμολόγηση και εγκατάσταση σωληνώσεων και αγωγών δίνοντας προσοχή στην υφιστάμενη υποδομή (π.χ. ηλεκτρικές καλωδιώσεις)
  • Εγκατάσταση και συντήρηση συστημάτων παροχής ύδατος
  • Εντοπισμός και επιδιόρθωση προβλημάτων με τις σωληνώσεις παροχής ύδατος (π.χ. διαρροές)
  • Επιδιόρθωση ή αντικατάσταση σπασμένων σωληνώσεων αποχέτευσης, βουλωμένων φρεατίων, βρυσών κτλ.
  • Επισκευή οικιακών συσκευών (π.χ. πλυντηρίων) και μονίμων εγκαταστάσεων (π.χ. νεροχύτες) κτλ.
  • Συντήρηση συστήματος βιολογικού καθαρισμού (θα προσφερθεί εκπαίδευση)
  • Συντήρηση εξωτερικών πισινών (θα προσφερθεί εκπαίδευση)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα επαγγελματικής σχολής ή επιτυχής ολοκλήρωση επαγγελματικής μαθητείας
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση συντήρησης και καθαρισμού εξωτερικής πισίνας και συστημάτων απολύμανσης θα θεωρηθεί προσόν (αλλά δεν είναι απαραίτητο)

Ειδικές απαιτήσεις

  • Ευελιξία ωραρίου κατά τους καλοκαιρινούς μήνες λειτουργίας της επιχείρησης (Ιούνιο- μέσα Σεπτεμβρίου)
  • Μεταφορικό μέσο απαραίτητο λόγω τοποθεσίας της επιχείρησης

Παροχές

  • Δυναμικό και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Αποδοχές ανάλογες προσόντων, Ελάχιστες αποδοχές 900 Ευρώ καθαρά