Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/3/2024

Γραμματεία Τεχνικού Τμήματος

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Γραμματεία Τεχνικού Τμήματοςαπό εταιρεία Συστημάτων Ασφαλείας στην Αθήνα

Περιγραφή θέσης:
  • Διαχείριση Τηλεφωνικού Κέντρου
  • Υποστήριξη ομάδας τεχνικού τμήματος, back office support, Εξυπηρέτηση πελατών
  • Επικοινωνία, διαχείριση και εξυπηρέτηση των πελατών της εταιρίας
  • Διαχείριση και ερμηνεία των απαιτήσεων των πελατών
  • Διαχείριση παραγγελιών και σύνταξη προσφορών
  • Προετοιμασία διάφορων Reports & προγράμματος τεχνικών
  • Οργάνωση γραφείου και τήρηση διαδικασιών του

Απαραίτητα Προσόντα

  • Το λιγότερο 3 χρόνια εμπειρία
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Εντιμότητα
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις σε περίπτωση άνδρα υποψηφίου
  • Άριστη γνώση Η/Υ και των εφαρμογών MS Office
  • Επιθυμητή γνώση Softone ERP
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δημιουργικό περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρη Απασχόληση