Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/05/2017

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία αυτοματισμών πλοίων με έδρα στον Πειραιά, ζητά να προσλάβει Στέλεχος Τμήματος Προμηθειών.

Κύρια καθήκοντα

  • Διατήρηση και ανάπτυξη του υφιστάμενου πελατολογίου.
  • Εξεύρεση νέων πελατών
  • Επικοινωνία και ενημέρωση του πελατολογίου για νέα προϊόντα των οίκων που αντιπροσωπεύει η εταιρεία

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου ΤΕΙ κατά προτίμηση Αυτοματιστή
  • Σχετική προϋπηρεσία στον κλάδο παροχής τεχνικών υπηρεσιών- Αποδεδειγμένη εμπειρία σε πωλήσεις
  • Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Ευχάριστη & δυναμική προσωπικότητα με θετική διάθεση
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, διαπραγμάτευσης & σύναψης διαπροσωπικών σχέσεων
  • Ικανότητα τήρησης διαδικασιών και προθεσμιών και συνεργασία με διαφορετικά τμήματα της επιχείρησης

Παροχές

  • Βασικός μισθός & ασφάλιση
  • Ποσοστά επί των πωλήσεων & επίτευξης στόχου