Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/3/2019

Senior Interior Designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Sissy Feida Interiors αναζητά Senior Interior Designer για συνεργασία. Ο υποψήφιος θα είναι υπεύθυνος για την διεκπεραίωση των project από το αρχικό μέχρι το τελικό τους στάδιο, και καθοδήγησης της σχεδιαστικής ομάδας και των συνεργατών.

Υποχρεώσεις και καθήκοντα

  • Σχεδιασμός κατόψεων αντικειμένων & επίπλων με αναλυτικά σχέδια και λεπτομέρειες
  • Δημιουργία 3D μοντέλων υψηλού επιπέδου
  •  Διεξαγωγή και ανεύρεση υλικών και προμηθευτών
  • Συγκέντρωση κοστολογίων
  • Συντονισμός της σχεδιαστικής ομάδας
  • Συνεργασία με κατασκευαστές και συνεργία για την τελική διεκπεραίωση των έργων.
  • Επίσκεψη και επίβλεψη εργοταξίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ή ισοδύναμο Interior Designer
  • Προϋπηρεσία πάνω από 4 χρόνια σε ανάλογη θέση
  • Εμπειρία στην διεξαγωγή ιδιαίτερων και πολυτελών έργων (κατοικίες , bar/ εστιατόρια , ξενοδοχεία, σκάφη)
  • Ικανότητα να αναλαμβάνει όλα τα στάδια ενός έργου , ακολουθώντας το αρχικό concept.
  • Υψηλές αισθητικές ικανότητες και αντίληψης των concept.
  • Υψηλή ικανότητα εύρεσης υλικών και προμηθευτών
  • Άριστες γνώσεις σχεδιαστικών προγραμμάτων ArchiCAD, AutoCAD, του 3DSMAX, του Photoshop
  • Άριστες γνώσεις Office
  • Διαχείριση χρονοδιαγραμμάτων σχεδιασμού και παραγωγής
  • Δημιουργικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Συνέπεια
  • Ικανότητα και Εχεμύθεια

*Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα συνοδευόμενο από το Portfolio τους.