Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/7/2022

Σύμβουλος Υποστήριξης Ξενοδοχειακών Προγραμμάτων

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία InfoSpy, σύμβουλοι πληροφορικής και μηχανογράφησης επιχειρήσεων, Platinum Partner της Epsilon Singular Logic, με πάνω από 20 χρόνια παρουσίας στον χώρο της πληροφορικής και πελατολόγιο σε όλη την Ελληνική επικράτεια αναζητά άτομο για την θέση

Καθήκοντα – Αρμοδιότητες

  • Τηλεφωνική υποστήριξη πελατών στην λειτουργία του ξενοδοχειακού λογισμικού (Front Desk, Κρατήσεις, Bar/Restaurant κτλ.)
  • Καταγραφή αναγκών των πελατών – ξενοδοχείων
  • Παραμετροποίηση ξενοδοχειακού και εστιατορικού λογισμικού, σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών
  • Εκπαίδευση πελατών στην χρήση των προγραμμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ Τουριστικών επαγγελμάτων ή Πληροφορικής
  • Καλή γνώση της ξενοδοχειακής λειτουργίας
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες και ευχέρεια γραπτού και προφορικού λόγου
  • Οργανωτικές ικανότητες και συνέπεια σε διαδικασίες
  • Καλή γνώση λειτουργικού περιβάλλοντος MS Windows
  • Δίπλωμα οδήγησης Β κατηγορίας

Παροχές

  • Θέση πλήρους απασχόλησης (Δευτέρα – Παρασκευή / 09:30 – 17:30)
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαρκής εκπαίδευση στο ξενοδοχειακό λογισμικό της Epsilon Singular Logic – Pylon Hospitality
  • Εκπαίδευση στις διαδικασίες και στα συστήματα της εταιρείας