Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/05/2017

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΕΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Boutique Hotel στη Χαλκιδική, ζητά για την καλοκαιρινή σεζόν από 10.05.2017 έως 30.09.2017, υποψήφια για την κάλυψη της θέσης Καθαριότητες Κουζίνας και βοηθητικές εργασίες.

Καθήκοντα & Ευθύνες

  • Η θέση αφορά  για περιορισμένο αριθμό πελατών το πλύσιμο των σκευών.
  • Διατηρεί υψηλά επίπεδα ατομικής υγιεινής και εμφάνισης, καθώς και τα πρότυπα ασφαλείας και υγείας στο χώρο εργασίας
  • Λειτουργεί σύγχρονο εξοπλισμό

Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης. Παρέχεται επιπρόσθετα διαμονή & διατροφή.

Παρακαλούνται μόνο οι ενδιαφερόμενες που συγκεντρώνουν τα παραπάνω προσόντα, όπως αποστείλουν Βιογραφικό Σημείωμα με επισυναπτόμενη πρόσφατη φωτογραφία.

Eπικεφθείτε την ιστοσελίδα του ξενοδοχείου   www.hotelakrogiali.com

Υπεύθυνος : Λάζαρος Γατσιός

Επικοινωνία  στο κινητό   6944 50 39 20

Απαραίτητα Προσόντα

  • Η διατήρηση των υψηλών προτύπων της κουζίνας για περιορισμένο αριθμό πελατών.

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή
  • Διατροφή
  • Ασφάλιση
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δυνατότητες εξέλιξης & σταδιοδρομίας