Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/4/2018

Ιατρικός Επισκέπτης/τρια (έδρα Θεσσαλονίκη)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας φαρμακευτικής εταιρείας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

  • Διαχείριση υφιστάμενου πελατολογίου και ανάπτυξη νέου
  • Παροχή ιατρικών πληροφοριών στους επαγγελματίες υγείας
  • Πραγματοποίηση και οργάνωση επισκέψεων
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ, ιδανικά σε Επιστήμες Υγείας
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον πέντε (5) ετών σε αντίστοιχη θέση σε πολυεθνικό οργανισμό, ιδανικά σε καρδιολογικά και πνευμονολογικά σκευάσματα
  • Γνώση του νοσοκομειακού χώρου
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας σε προφορική και γραπτή επικοινωνία
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, διαπραγμάτευσης και ευελιξίας
  • Δημιουργία διαπροσωπικών σχέσεων
  • Δυνατότητα ταξιδίων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό, laptop και bonus επίτευξης στόχων
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας