Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/5/2023

Βοηθός Φαρμακείου

Υγεία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Όμιλος επιχειρήσεων, στο χώρο της υγείας, σε συνέχεια δυναμικής ανάπτυξής του, αναζητά

Βοηθό Φαρμακοποιού για τη Θεσσαλονίκη

Κύρια Καθήκοντα:
  • Παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών
  • Ανάπτυξη των πωλήσεων προσφέροντας εξατομικευμένες λύσεις και προϊόντα που ανταποκρίνονται στις ανάγκες των πελατών
  • Ενημέρωση για ειδικές προσφορές και παρουσίαση προϊόντων
  • Φροντίδα για την διατήρηση υψηλών προδιαγραφών ασφαλείας και υγιεινής στον χώρο του φαρμακείου
  • Παραλαβή εμπορευμάτων, διαχείριση αποθεμάτων και ανατροφοδότηση ραφιών και συρταριών
  • Συνεργασία με e-shop για την διαχείριση των παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Βοηθού Φαρμακοποιού
  • Άριστη χρήση Η/Υ (MS Office)
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Επαγγελματισμός, συνέπεια και ευχάριστη προσωπικότητα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση