Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/04/2024

Υπάλληλος Back Office

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H εταιρεία Cobra ζητά να καλύψει άμεσα θέση back office, πλήρους απασχόλησης (12:00-20:00) στα γραφεία της στην Αγία Παρασκευή Αττικής.

Αρμοδιότητες και καθήκοντα:
  • Καταχώρηση δεδομένων
  • Customer Service & Υποστήριξη στην επικοινωνία πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ταχύτατη πληκτρολόγηση στα Ελληνικά & Αγγλικά
  • Καλή γνώση Word, Excel
  • Εργατικότητα & συνέπεια
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Οργανωτικές ικανότητες με συνέπεια στην εκπλήρωση των στόχων
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με άνεση, ευχέρεια και ευγένεια στην επικοινωνία
  • Ευελιξία στο ωράριο

Επιθυμητά Προσόντα που θα εκτιμηθούν:

  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο ή/και Customer service
  • Καλή γνώση νέων τεχνολογιών social media
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώση Ιταλικής Γλώσσας
  • Γνώση Ισπανικής Γλώσσας
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Παροχές

  • Μηνιαίος βασικός μισθός και ασφαλιστική κάλυψη
  • Σύγχρονο, νέο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας