Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/04/2024

Χειριστής Κλαρκ - Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ζητείται Χειριστής Κλαρκ - Υπάλληλος Αποθήκης από κάβα στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Αναλαμβάνει τις φορτωεκφορτώσεις παλετών όπου απαιτείται η συμβολή ηλεκτρικού μηχανήματος
  • Σε συνεργασία με τους οδηγούς της εταιρίας φροντίζει για τη φορτοεκφόρτωση των παλετοποιημένων προϊόντων
  • Είναι υπεύθυνος για τη σωστή τοποθέτηση των παλετών στα ράφια φροντίζοντας παράλληλα για την ασφάλεια όλων
  • Εντοπίζει και διαχειρίζεται τις κενές θέσεις τις αποθήκης για την ομαλή λειτουργία - αποθέσεις εμπορευμάτων
  • Είναι υπεύθυνος για τον μηχανολογικό εξοπλισμό που σχετίζεται με το αντικείμενο του και πρέπει να τηρεί βιβλίο συντήρησης και ελέγχου για κάθε ηλεκτρικό μηχάνημα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα χειριστή κλάρκ
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 3 - 5 έτη
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Συστάσεις απαραίτητες

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία