Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/04/2024

Υπάλληλος Γραμματειακής και Διοικητικής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εκπαιδευτικός Οργανισμός στο κέντρο της Θεσσαλονίκης αναζητά Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης, για προώθηση και διαχείριση εκπαιδευτικών προγραμμάτων.

Αρμοδιότητες:
  • Προώθηση και υλοποίηση εκπαιδευτικών προγραμμάτων.
  • Γραμματειακή υποστήριξη.
  • Εξυπηρέτηση πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου
  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΑΤΕΙ
  • Άριστη Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Ms Οffice) - Προγράμματα ERP
  • Ευχέρεια στην Επικοινωνία
  • Οργανωτικός Χαρακτήρας​
Επιθυμητά προσόντα:
  • Εμπειρία σε κέντρο δια βίου μάθησης ή χώρους εκπαίδευσης
  • Εμπειρία σε οποιοδήποτε είδος πωλήσεων

Παροχές

  • Σταθερή 8ωρη απασχόληση
  • Άμεση πρόσληψη

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.