Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/3/2024

Ι.Τ. Support & Administrator

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η εταιρείας Sentry Doors είναι μια από τις πλέον καταξιωμένες εταιρείες στο χώρο της πόρτας ασφαλείας. Από την πρώτη μέρα λειτουργίας της δίνουμε έμφαση στην υψηλή ποιότητα της πρώτης ύλης και στην άριστη επικοινωνία με τον πελάτη. Έτσι, μέσα σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα γνώρισε την ανάπτυξη, αυξάνοντας το προσωπικό της, διευρύνοντας τις εγκαταστάσεις της και αναπτύσσοντας ένα πανελλαδικό δίκτυο πωλήσεων. Στο πλαίσιο της ανάπτυξης αυτής αναζητά Ι.Τ. Support & Administrator.

Αρμοδιότητες:

  • Εγκατάσταση και παραμετροποίηση συστημάτων και εξοπλισμού
  • Τεχνική υποστήριξη των τμημάτων της εταιρείας
  • Αναβάθμιση των υπαρχόντων λύσεων της εταιρείας σε επίπεδο hardware και software
  • Υποστήριξη στη χρήση του ERP και του CRM

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητες δεξιότητες

  • Κάτοχος πτυχίου Πληροφορικής, Δικτύων, Ηλεκτρονικών
  • Απαραίτητη άριστη γνώση Databases (Microsoft SQL Server, Access)
  • Επιθυμητή γνώση Pylon ERP
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε συναφή συστήματα και εξοπλισμό                                                                                Προσαρμοστικότητα και ευελιξία σε νέες τεχνολογίες
  • Ικανότητα συνεργασίας

Προφίλ υποψήφιου

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης εκπαίδευσης θα εκτιμηθεί
  • Καλή γνώση της αγγλικής
  • Γνώση Windows - MS Office
  • Iκανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Πλήρης πενθήμερη εργασία
  • Πλήρης ασφάλιση

Τηλέφωνο: 6936658080