Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/3/2024

Σύμβουλοι Διαχείρισης Υφιστάμενου Πελατολογίου

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Mellon Technologies B.P.O. επιθυμεί να προσλάβει για λογαριασμό μεγάλου Χρηματοπιστωτικού Οργανισμού στις εγκαταστάσεις του στην περιοχή του Πειραιά

                         Συμβούλους Διαχείρισης Υφιστάμενου Πελατολογίου 6ωρης Απασχόλησης

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση υφισταμένου πελατολόγιου με σκοπό την αναβάθμιση των υπηρεσιών του
  • Κάλυψη των αναγκών των πελατών σε σχέση με τα διαθέσιμα προϊόντα και υπηρεσίες
  • Διαρκής ενημέρωση των πελατών για νέα προϊόντα και υπηρεσίες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου (Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ θα εκτιμηθεί ως επιπλέον προσόν)
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ανάλογο αντικείμενο
  • Γνώση χειρισμού εφαρμογών ΜS Office
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας θα εκτιμηθεί ως επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Αμειβόμενη εκπαίδευση
  • Επιβράβευση απόδοσης
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Τόπος απασχόλησης προσβάσιμος από ΜΜΜ