Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/3/2024

Οδηγός (Δίπλωμα Δ' κατηγορίας)

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη PLATIS GIALOS | ΜΥΚΟΝΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Ξενοδοχείο στην Μύκονο ζητά Οδηγό με δίπλωμα Δ' Κατηγορίας

Καθήκοντα:

  • Μεταφορά επισκεπτών και προσωπικού
  • Έλεγχος των οχημάτων
  • Ενημέρωση για τη συντήρηση και τις βλάβες των οχημάτων
  • Τήρηση του κώδικα οδικής κυκλοφορίας
  • Τήρηση των υψηλών προτύπων καθαριότητας και ασφάλειας

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Επαγγελματικό δίπλωμα 4ης κατηγορίας
  • Τουλάχιστον 2ετή προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, καλό παρουσιαστικό, ευγένεια, διάθεση συνεργασίας
  • Απαραίτητη γνώση της αγγλικής γλώσσας (γνώση άλλης γλώσσα θα εκτιμηθεί)

Η εταιρεία μας προσφέρει:

  • Διαμονή στο ξενοδοχείο που παρέχει WiFi, τηλεόραση, κλιματισμό, μικρό ψυγείο και κοινόχρηστο πλυντήριο ρούχων
  • Διατροφή (2 γεύματα την ημέρα)
  • Εποχιακή απασχόληση (ΜΑΙΟΣ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ)