Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/10/2022

Σύμβουλος Πωλήσεων Λογισμικού (ERP, CRM) – Ψηφιακών Υπηρεσιών

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία μας με έδρα την Αθήνα δραστηριοποιείται στο χώρο της πληροφορικής από το 2005 προσφέροντας ολοκληρωμένες λύσεις μηχανογράφησης (ERP, CRM), web εφαρμογών (ιστοσελίδες, e-shop), σύγχρονες λύσεις στον τομέα των τηλεπικοινωνιών (voip) , καθώς και στην ανάλυση εταιρικών δεδομένων (Power BI).

Στα πλαίσια ανάπτυξης αλλά και διερεύνησης του υπάρχοντος πελατολογίου της αναζητά άτομο για τη θέση: Σύμβουλο Πωλήσεων Λογισμικού (ERP, CRM) - Ψηφιακών Υπηρεσιών (Power BI, Digital Marketing).

Αρμοδιότητες:
  • Επέκταση συνεργασίας με το υφιστάμενο πελατολόγιο της εταιρίας.
  • Προώθηση λογισμικών  ERP & Υπηρεσιών Ανάλυσης Δεδομένων (Power BI)
  • Έρευνα και εντοπισμός νέων ευκαιριών πώλησης στους επιχειρηματικούς κλάδους που δραστηριοποιείτε η εταιρεία
  • Βελτιστοποίηση της ικανοποίησης των πελατών της εταιρίας.
  • Διαχείριση Social Media ( Post, Άρθρα,Newsletter)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Διοίκησης Επιχειρήσεων, Οικονομικών ή Πληροφορικής (ΑΕΙ/ΤΕΙ)
  • Τουλάχιστον 2ετής εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων εφαρμογών λογισμικού (ERP, CRM)
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Οργανωτικές ικανότητες, ευελιξία
  • Καλή γνώση MS Office
  • Καλή γνώση Αγγλικών

Επιθυμητά Προσόντα

  • Γνώσεις SEO, Google Analytics, Google Console και webmaster tools.

Παροχές

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου για πενθήμερη εργασία
  • Ελκυστικές αποδοχές
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση σε τεχνολογίες αιχμής
  • Όχημα μετακινήσεων.