Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/9/2019

Υπάλληλοι Κέντρου Λήψης Σημάτων

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πολυεθνικής εταιρείας που δραστηριοποιείται στον τομέα των υπηρεσιών φροντίδας αναζητά Customer Service Operator.

Απασχόληση: Αφορά εργασία σε καθεστώς βαρδιών (Όλο το 24ωρο), 8ωρη απασχόληση (40 ώρες εβδομαδιαίως).
Τόπος Εργασίας: Αθήνα, Πολύ κοντά σε σταθμό συγκοινωνιών.

Αρμοδιότητες:
Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για:

  • την εξυπηρέτηση αποκλειστικά εισερχόμενων κλήσεων
  • την διεκπεραίωση των απαραίτητων ενεργειών που απαιτούνται, ώστε να επιλυθούν αιτήματα πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ
  • Πτυχίο Διοίκησης Επιχειρήσεων, θα εκτιμηθεί δεόντως
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (προφορικά και γραπτά)
  • Γενικές γνώσεις σε συντήρηση αυτοκίνητων, επιθυμητές
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες (24ωρο)
  • Πελατοκεντρική αντίληψη και άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Πολύ καλή γνώση του Excel
  • Δυναμική και ευγενική προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες

Παροχές

  • Ικανοποιητικό μισθολογικό πακέτο
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα πολυεθνικό περιβάλλον