Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/09/2022

Βοηθός Κοστολόγησης επίπλων - διαχείρισης project (Junior Account Manager)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία ΠΑΦΟΣ ΑΒΕΕ αναζητά να καλύψει τη θέση του: Βοηθού Υπευθύνου Κοστολόγησης επίπλων, ειδικών κατασκευών και διαχείρισης project.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Διεκπεραίωση της κοστολόγησης επίπλων- ειδικών κατασκευών βάσει ανάλυσης σχεδίων
  • Σύνταξη οικονομικών προσφορών.

Δευτερεύουσες Αρμοδιότητες:

  • Δημιουργία σχεδίου 2d+ 3d (πρόταση)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ με ειδικότητα μηχανικού μηχανολόγου.
  • Επιθυμητή Προϋπηρεσία 1+ ετών σε αντίστοιχη θέση (στο χώρο της βιομηχανικής κοστολόγησης).
  • Άριστη γνώση ελληνικής και Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας (lower level).
  • Άριστη γνώση MS office (excel & powerpoint).
  • Γνώση βασικών λειτουργειών autocad ή βασικών λειτουργειών άλλου σχεδιαστικού προγράμματος.
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές, αναλυτικές και οργανωτικές ικανότητες.
  • Ομαδικό πνεύμα, συνέπεια και έμφαση στο αποτέλεσμα.

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει ομαδικό πνεύμα συνεργασίας, συνεχής εκπαίδευση, άριστες προοπτικές εξέλιξης. Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων.

Αποστολή βιογραφικών

grigoriadoum@pafos.gr