Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/04/2024

Αποθηκάριος - Συντηρητής

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ - ΣΙΝΔΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η εταιρεία Astoria Safety Stores δραστηριοποιείται με επιτυχία στον τομέα των συστημάτων πυρασφάλειας προσφέροντας ολοκληρωμένες λύσεις τόσο σε ενεργητική όσο και παθητική πυρασφάλεια. Είναι εγκατεστημένη στην ΒΙ.ΠΕ.Θ ενώ λειτουργεί και υποκατάστημα στην Ανατολική Θεσσαλονίκη απέναντι από την Πυροσβεστική Υπηρεσία (Μαρτίου & Κρήτης). Διαθέτει ένα ευρύ πελατολόγιο από μεγάλες Βιομηχανικές μονάδες και Δημόσια ιδρύματα, έως και μικρότερα καταστήματα λιανικού εμπορίου.

Η νέα ευκαιρία εργασίας στο τμήμα Προμηθειών - Αποθήκης αφορά Αποθηκάριο – Συντηρητή/Ηλεκτρολόγο/Υδραυλικό με Προηγούμενη Εμπειρία σε Συστήματα Πυρασφάλειας – Ασφάλειας - Συναγερμών

Αρμοδιότητες:
  • Παραγγελίες - Παραλαβές Υλικών – Οργάνωση Αποθήκης – Επικοινωνία με Προμηθευτές
  • Ποιοτικός Έλεγχος – Έρευνα Αγοράς
  • Καταχώρηση Ειδών – Παραστατικά σε ERP Soft1 – Διαχείριση Ηλεκτρονικού Καταστήματος (E-Shop) & Παραγγελιών
  • Προγραμματισμός-Παράδοση Υλικών σε συνεννόηση με το Τεχνικό Τμήμα Εγκαταστάσεων & Συντηρήσεων Συστημάτων    Πυρασφάλειας (Day to day activities)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Τεχνικού/Μηχανικού Ηλεκτρολόγου/Υδραυλικού/ Ηλεκτρονικού/Αυτοματιστή
  • Καλή Χρήση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή & Microsoft Office
  • Εργασιακή εμπειρία 5 ετών
  • Προηγούμενη εμπειρία Αποθηκάριου

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Σχετική εμπειρία με Υδραυλικές/Ηλεκτρολογικές/Εργασίες Οικοδομικές & Συγκολλητή

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό Πακέτο Παροχών με Μισθολογική Σχέση Εργασίας
  • Εξαιρετικό Εργασιακό Περιβάλλον με Δυνατότητες Ανέλιξης και περαιτέρω Επιμόρφωσης
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο