Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/3/2024

Υπάλληλος Καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΤΟΥΜΠΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εργασία αφορά εξυπηρέτηση πελατών στο Pharmacy128 και συγκεκριμένα στο κατάστημα της Κλεάνθους.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών με ευγένεια και επαγγελματισμό
  • Στελέχωση του ταμείου και εκτέλεση των αναγκαίων χρηματικών συναλλαγών
  • Παρακολούθηση επιπέδων αποθέματος και αναφορά στον υπεύθυνο του καταστήματος
  • Τακτοποίηση και επαναπλήρωση αποθεμάτων στα ράφια
  • Βοήθεια στην διατήρηση καθαριότητας και οργάνωσης στον χώρο του καταστήματος
  • Εφαρμογή διαδικασιών ασφαλείας και ακολούθηση προτύπων ποιότητας εξυπηρέτησης