Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/11/2022

Διευθυντής Καταστήματος

Εστίαση

Πόλη ΚΈΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Στην **l’artigiano** από το 1993 μέχρι σήμερα, συνδυάζουμε άψογα την τέχνη της αυθεντικής πίτσας με την απολαυστική γεύση και τις αυστηρές προδιαγραφές ποιότητας και ασφάλειας. Κάθε γεύμα ετοιμάζεται τη στιγμή της παραγγελίας με επιλεγμένες πρώτες ύλες, ενώ συνέχεια παρουσιάζονται νέες γευστικές προτάσεις και μοναδικοί συνδυασμοί που δεν σταματούν να ενθουσιάζουν τους καταναλωτές.

Αναζητούμε για τα καταστήματά μας στο **Κέντρο Αθήνας**

**Περιγραφή Θέσης :**

- Διασφάλιση λειτουργίας καταστήματος με σκοπό την απόλυτη ικανοποίηση των πελατών και την επίτευξη των ετήσιων στόχων.
- Παρακολούθηση ημερήσιων πωλήσεων καταστήματος .
- Έλεγχος λειτουργικών εξόδων καταστήματος.
- Υποβολή προτάσεων για την βελτίωση της λειτουργίας του καταστήματος & την αύξηση πωλήσεων.
- Διαχείριση παραπόνων πελατών.
- Επιλογή , διαχείριση, αξιολόγηση και εκπαίδευση προσωπικού καταστήματος.
- Συνεχής επικοινωνία με τον Προϊστάμενο Περιοχής για τις ανάγκες του καταστήματος.
- Έλεγχος ασφαλούς λειτουργίας του καταστήματος & παροχή feedback στους υπεύθυνους βάρδιας.
- Καλλιεργεί πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας .

Απαραίτητα Προσόντα

- Απολυτήριο Λυκείου, Ανώτερης ή Ανώτατης Σχολής. Πτυχίο με κατεύθυνση την διοίκηση επιχειρήσεων αποτελεί πλεονέκτημα .
- Εμπειρία 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο της εστίασης θεωρείται επιπλέον προσόν.
- Γνώση χρήσης Η/Υ & MS Office (Word, Excel).
- Γνώση Αγγλικής γλώσσας.
- Δυνατότητα μετακίνησης μεταξύ υποκαταστημάτων εντός της ευρύτερης περιοχής διαμονής σου .

**Επιθυμητές προσωπικές δεξιότητες**:

- Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.
- Ικανότητες διοίκησης και επικοινωνίας.

Παροχές

- Άριστο εργασιακό περιβάλλον με προτεραιότητα στον εργαζόμενο.
- Σημαντικό πακέτο αποδοχών, εύκολη πρόσβαση με ΜΜΜ.
- Παροχή γεύματος κατά τη διάρκεια της βάρδιας σου και έκπτωση σε όλο μας τον κατάλογο.
- Προοπτικές συνεχούς εξέλιξης σε μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρία.

*Κάθε αίτηση αντιμετωπίζεται χωρίς διακρίσεις, με υπευθυνότητα και απόλυτη εχεμύθεια.*