Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/09/2022

Β Μάγειρας, Ψήστης/Τυλιχτής

Εστίαση

Πόλη GRONINGEN | Ολλανδία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

    Η επιχείρησή μας αναπτύσσεται και αναζητά ικανούς και φιλόδοξους συναδέλφους για να ενισχύσουν την νεανική και δεμένη ομάδα μας. Προσφέρουμε αυθεντικά μαγειρευτά φαγητά στο ουζερί μας και προσπαθούμε να εκπροσωπούμε και να αναβαθμίζουμε την Ελληνική παραδοσιακή κουζίνα. Στην επέκταση μας σκοπεύουμε να προσφέρουμε Ελληνικό streetfood. Βρισκόμαστε στο πανέμορφο, ζωντανό και πολυπολιτισμικό Groningen (Βόρεια Ολλανδία). Λειτουργούμε σε υψηλότατα επίπεδα υγιεινής, εξυπηρέτησης πελατών και εργασιακών συνθηκών. Η αγγελία αφορά μόνο σε άτομα που επιθυμούν να εγκατασταθούν μόνιμα εκτός Ελλάδας και έχουν φιλοδοξίες εξέλιξης.

Οι καινούργιοι μας συνάδελφοι (μετά την απαραίτητη εκπαίδευση) αναμένουμε να αναλάβουν πόστα manager.

Έναρξη Ιανουάριος 2023.

Απαραίτητα Προσόντα

• Αντοχή στην πίεση, υπευθυνότητα
• Προσοχή στις λεπτομέρειες
• Ομαδικό πνεύμα
• Βασική γνώση αγγλικής γλώσσας προτιμάται
• Διάθεση εκμάθηση της ολλανδικής γλώσσας

Καθήκοντα:

• Προετοιμασία κρύας κουζίνας, grill, γενικά καθήκοντα, παραγγελίες και καθαριότητες. (Αναλόγως τη βάρδια)

Παροχές

• Πλήρης απασχόληση - αρχικός μισθός €1500 καθαρά
• Έξτρα: διατροφή, φιλοδωρήματα
• Άδεια: 6 εβδομάδες/χρόνο. Ρεπό: 2 ημέρες/εβδομάδα
• Προοπτική εξέλιξης κατόπιν εκπαίδευσης και ανάληψης ευθυνών
• Η διαμονή δεν παρέχεται από εμάς, παρέχεται βοήθεια στα πρώτα βήματα της εγκατάστασης και καθοδήγηση στην εύρεση διαμονής