Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/03/2024

Υπάλληλος τμήματος μισθοδοσίας

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Econ Tax Advisors είναι εταιρεία παροχής λογιστικών, φοροτεχνικών και διοικητικών υπηρεσιών.

Η εταιρεία στα πλαίσια ανάπτυξης του τμήματος μισθοδοσίας αναζητά Υπάλληλο Μισθοδοσίας.

Αρμοδιότητες:
  • Διεκπεραίωση όλων των εργασιών απασχόλησης και ασφάλισης των εργαζομένων
  • Υπολογισμός μισθοδοσίας και υποβολή των απαραίτητων δηλώσεων σε ΕΡΓΑΝΗ, ΕΦΚΑ & TAXISNET
  • Καταγραφή αδειών των εργαζομένων
  • Καταγραφή αδειών ασθενείας των εργαζομένων
  • Διεκπεραίωση εργασιών για τα προγράμματα ΔΥΠΑ

Απαραίτητα Προσόντα

  • Σπουδές οικονομικής ή λογιστικής κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλός χειρισμός ηλεκτρονικού συστήματος «Εργάνη» και προγράμματος μισθοδοσίας της Epsilon net
  • Ευχέρεια στον χειρισμό H/Y, MS Office, internet
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσα
  • Πελατοκεντρική νοοτροπία, υπευθυνότητα, συνέπεια
  • Οργανωτικές ικανότητες

Παροχές

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον σε νέες εγκαταστάσεις
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Αποδοχές βάσει προσόντων