Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/03/2024

Υπάλληλοι Εξυπηρέτησης Πελατών (Υπηρεσίες Parking)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H POLISPARK, ηγέτιδα εταιρεία στις Υπηρεσίες Στάθμευσης, με ποιοτικό και ασφαλές εργασιακό περιβάλλον αναζητά 3 Υπάλληλους Εξυπηρέτησης Πελατών, πλήρους απασχόλησης, με βασικές αρμοδιότητες την εξυπηρέτηση των πελατών πριν, κατά τη διάρκεια αλλά και μετά την πώληση των υπηρεσιών των Σταθμών Αυτοκινήτων.

Βασικές Αρμοδιότητες
  • Παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης και υπηρεσιών στους πελάτες μέσω της εφαρμογής διαδικασιών και προτύπων
  • Διερεύνηση των αναγκών και προσδοκιών των πελατών και εξασφάλιση της ικανοποίησης τους
  • Έλεγχος και διασφάλιση της λειτουργικότητας του εξοπλισμού των χώρων στάθμευσης και συνεργασία με άλλα τμήματα της εταιρείας και συνεργαζόμενους προμηθευτές
  • Διαχείριση του εξοπλισμού και υποστήριξη των πελατών
  • Φροντίδα για την ασφάλεια των πελατών με υποστήριξη των διαδικασιών Υγιεινής και Ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο εργασίας, με απογευματινές και βραδινές βάρδιες και Σαββατοκύριακα.
  • Καλή γνώση Αγγλικών και ΗΥ.
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και πελατοκεντρική προσέγγιση.

Παροχές

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου σε ένα περιβάλλον με βιώσιμες θέσεις εργασίας
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και εξέλιξης