Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/6/2023

Υπάλληλος Τμήματος Γραμματείας - Εμπορικής διαχείρισης & Τιμολόγησης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Γνωστή εισαγωγική εταιρεία δραστηριοποιείται στον κλάδο ειδών εσωτερικής διακόσμησης, με έδρα τον Α.Ι.Ρέντη αναζητά υποψήφια/ο για τη στελέχωση του εμπορικού τμήματος χονδρικής (παραγγελιοληψία τιμολόγηση, επικοινωνία με πελάτες, αλληλογραφία κλπ)

Κύριες αρμοδιότητες

  • Τιμολόγηση (Γνώση έκδοσης παραστατικών)
  • Καταχώρηση εισπράξεων & πληρωμών και κλείσιμο ημερήσιου ταμείου
  • Τηλεφωνική επικοινωνία - εξυπηρέτηση πελατών της εταιρείας
  • Προγραμματισμός αποστολών παραγγελιών - παρακολούθηση αποθεμάτων
  • Σύνταξη προσφορών
  • Συμμετοχή σε εκθέσεις

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Τιμολόγησης εμπορικού προγράμματος ERP
  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Άριστη γνώση excel - word
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακή ευχέρεια
  • 3ετή πρόσφατη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

*Παρακαλούνται μόνο οι ενδιαφερόμενοι που διαθέτουν ανάλογη εργασιακή εμπειρία όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία.

Παροχές

  • Ευχάριστο και μοντέρνο εργασιακό περιβάλλον
  • Πενθήμερη εργασία 9.00 – 17.00
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας