Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/04/2024

Πωλητής / Πωλήτρια

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΛΙΜΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Από την εταιρία Martin Home, ζητούνται Πωλητές / Πωλήτριες για τη στελέχωση νέου φυσικού καταστήματος, που δραστηριοποιείται στο χώρο του επίπλου σπιτιού και μπάνιου.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Η θέση αφορά το κατάστημα στην Αθήνα στην περιοχή Αλίμου.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Αποτελεσματική συνεργασία με συναδέλφους και προϊσταμένους
  • Προσανατολισμός στο Αποτέλεσμα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση και εμπειρία στην χρήση Η/Υ
  • Εμπειρία στον χώρο των πωλήσεων
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία (τηλεφωνική, γραπτή)
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εργασία σε σύγχρονο περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης
  • Κυλιόμενο συνεχές ωράριο
  • Διαρκής εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.