Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/03/2024

Υπάλληλος Γραμματειακής Yποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η ATG – Access To Genome είναι ένα δίκτυο πρότυπων εργαστηρίων γενετικής και εξειδικευμένης εργαστηριακής ιατρικής . Στα πλαίσια συνεχούς ανάπτυξης η ΑΤG Access to Genome αναζητεί υποψήφιο συνεργάτη για την κάλυψη της θέσης Γραμματειακής Yποστήριξης για τη Θεσσαλονίκη.

Βασικά καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση ασθενών
  • Διαχείριση προσωπικού του τμήματος γραμματειακής υποστήριξης
  • Επικοινωνία και διαχείριση συνεργαζόμενων κέντρων και ιατρών
  • Διαχείριση καρτελών ασθενών
  • Τήρηση αρχείων του κέντρου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ
  • Εργασιακή εμπειρία σε θέση γραμματειακής/διοικητικής υποστήριξης, κατά προτίμηση στον κλάδο της υγείας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και ειδικότερα Microsoft Office
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε κυλιόμενα ωράρια
  • Οργανωτικές & επικοινωνιακές δεξιότητες – Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης σε ένα σύγχρονο περιβάλλον
  • Άριστες συνθήκες εργασίας