Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/3/2024

Υπάλληλος γραφείου σε e-shop | Μεταμόρφωση

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H Prénatal Μονοπρόσωπη ΑΕΒΕ, που ειδικεύεται στην πώληση προϊόντων για τη μαμά και το παιδί ως 10 ετών, αναζητά υπάλληλο γραφείου για την τηλεφωνική και ηλεκτρονική εξυπηρέτηση πελατών, πλήρους απασχόλησης, για το e-shop της στη Μεταμόρφωση Αττικής.

Αρμοδιότητες:

  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση
  • Διαχείριση αιτημάτων των πελατών που λαμβάνονται από email
  • Καθημερινή επικοινωνία με τους πελάτες για τη διαχείριση των αναγκών τους
  • Τιμολόγηση
  • Διεκπεραίωση ηλεκτρονικών παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:
  • Απόφοιτος Λυκείου, ΑΕΙ, ΤΕΙ
  • Γνώση H/Y
  • Επιθυμητή η γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοικος κοντινών περιοχών

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Δυνατότητα εξέλιξης