Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/10/2021

Πωλητές / Πωλήτριες Λιανικής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΒΟΛΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Επιχείρηση με πολυετή παρουσία στο τομέα του παιδικού παιχνιδιού, ζητά Πωλητές / Πωλήτριες για να στελεχώσει το νέο κατάστημά της, στο κέντρο του Βόλου.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Έλεγχος αποθεμάτων και ανατροφοδοσία εμπορικού χώρου/ραφιών καταστήματος
  • Διατήρηση καταστήματος και προϊόντων σε ευταξία. (Merchandising, καθαριότητα)
  • Παραλαβή προϊόντων και οργάνωση αποθήκης σε συνεργασία με τον/την Store Manager

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας σε επίπεδο επικοινωνίας
  • Χειρισμός Η/Υ, γνώσεις και προϋπηρεσία σε ERP, θα ληφθούν υπόψιν
  • Πνεύμα συνεργασίας και επαγγελματισμός
  • Ευχέρεια λόγου, ευγένεια, ικανότητα στην επικοινωνία
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)
  • Προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων, θα ληφθεί υπόψιν

Παροχές

  • Σταθερός, ικανοποιητικός μισθός
  • Ασφάλιση
  • Δωρεάν εκπαίδευση σε τεχνικές πωλήσεων και παρουσιάσεις των νέων προϊόντων

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια για όλα τα βιογραφικά που θα ληφθούν.