Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/10/2019

Τεχνικοί Εγκατάστασης Συστημάτων Ασφαλείας

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία παροχής υπηρεσιών ασφαλείας αναζητά Τεχνικούς Εγκατάστασης Συστημάτων Ασφαλείας στον Νέο Κόσμο Αττικής.

Αρμοδιότητες: (αναλόγως προσόντων)

  • Διεύρυνση της ομάδας του τεχνικού τμήματος
  • Εγκατάσταση και συντήρηση συστημάτων ασφαλείας
  • Aπομακρυσμένος προγραμματισμός (down-load & up-load) συστημάτων ασφαλείας
  • Τηλεφωνική υποστήριξη εγκαταστατών/συνεργατών για τεχνικά θέματα
  • Ενεργή συμμετοχή στην ανάπτυξη δικτύου μεγάλων έργων, μέσω επαφών με υπεύθυνους τεχνικούς ασφαλείας πανελλαδικά
  • Τεχνική τηλεφωνική υποστήριξη και εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλές τεχνικές γνώσεις εγκατάστασης και συντήρησης συστημάτων ασφαλείας ανεξαρτήτου πιστοποίησης
  • Γνώση απομακρυσμένου προγραμματισμού συστημάτων ασφαλείας των πιο εμπορικών μονάδων στην Ελλάδα
  • Υπευθυνότητα

Θα συνεκτιμηθούν:

  • Πιστοποιημένη άδεια Security
  • Προϋπηρεσία στον κλάδο της ηλεκτρονικής ασφάλειας ή σε άλλο κλάδο υψηλής τεχνολογίας
  • Οργανωτικότητα και καλό επίπεδο τηλεφωνικής επικοινωνίας
  • Δίπλωμα οδήγησης Ι.Χ. ή/και δικύκλου
  • Γνώση Αγγλικών
  • Γνώση Microsoft Outlook

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων, τεχνικών γνώσεων και προϋπηρεσίας
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Άμεση πρόσληψη
  • Ομαδική ιδιωτική ασφαλιστική κάλυψη
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα μόνιμης απασχόλησης και εξέλιξης
  • Διαρκής και εξειδικευμένη εκπαίδευση