Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/04/2021

Υπεύθυνος Αεροδρομίου - Traffic Control

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Golden Coaches αναζητεί υπάλληλο για την θέση Υπεύθυνος αεροδρομίου - Traffic Control με έδρα το Ηράκλειο, Κρήτης.

Περιγραφή Θέσης:

  • Συντονισμός αφίξεων (Dispatching) και οργάνωση δρομολογίων στα λεωφορεία και ταξί
  • Επικοινωνία με τους πελάτες του γραφείου και οδηγούς για την καλύτερη εξυπηρέτηση
  • Combining πτήσεων για αποδοτικότερη χρήση των λεωφορείων και μείωση κόστους
  • Εύρεση βέλτιστων λύσεων σε πραγματικό χρόνο σε αλλαγές των πτήσεων
  • Ενημέρωση στο γραφείο κίνησης στις αλλαγές των δρομολογίων και των αφίξεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε γραφείο κίνησης ή σε αντίστοιχη θέση στο αεροδρόμιο
  • Δυνατότητα εργασίας κάτω από πίεση
  • Γνώση χρήσης Υ/Η, Microsoft Office, email/outlook κλπ
  • Επιπλέον ξένη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν

Παροχές

  • Πολύ καλές απολαβές βάσει προσόντων.
  • Πλήρης απασχόληση - Εποχικής Διάρκειας

** Θα προτιμηθούν υποψήφιοι/ες από τους νομούς Κρήτης, καθώς ΔΕΝ παρέχεται δυνατότητα διαμονής