Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/04/2024

Διαχειριστής Ιστοσελίδας και Παραγγελιών E-shop

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία μας, μια αναπτυσσόμενη επιχείρηση στον τομέα του ηλεκτρονικού εμπορίου, αναζητά έναν διαχειριστή ιστοσελίδας και παραγγελιών για να ενταχθεί στην ομάδα μας. Αν είσαι παθιασμένος με την τεχνολογία, έχεις εμπειρία στη διαχείριση υπολογιστών Microsoft και ενδιαφέρεσαι να εργαστείς σε ένα δυναμικό περιβάλλον, τότε μπορεί να είσαι ο ιδανικός υποψήφιος για εμάς.

Καθήκοντα:
  • Αποστολή Παραγγελιών: Ο υποψήφιος θα είναι υπεύθυνος για την οργάνωση και την αποστολή παραγγελιών στους πελάτες μας, εξασφαλίζοντας την έγκαιρη και ασφαλή παράδοση των προϊόντων
  • Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Πελατών Eshop: Ο διαχειριστής θα αναλαμβάνει την επικοινωνία με τους πελάτες μας μέσω τηλεφώνου ή email, παρέχοντας υψηλού επιπέδου υποστήριξη και λύνοντας οποιεσδήποτε απορίες ή προβλήματα αναφορικά με τις παραγγελίες τους
  • Διαχείριση Προϊόντων και Φωτογραφιών: Ο υποψήφιος θα είναι υπεύθυνος για τη διαχείριση του καταλόγου προϊόντων στην ιστοσελίδα μας. Αυτό περιλαμβάνει την προσθήκη νέων προϊόντων, τη δημιουργία περιγραφών προϊόντων, τη διόρθωση φίλτρων και γενικά τη διαχείριση της εικονογραφίας για κάθε προϊόν

Link με την τοποθεσία του καταστήματος: https://maps.app.goo.gl/2u3qNo5upXKL2eP18?g_st=ic

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία στη διαχείριση υπολογιστών Microsoft
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών
  • Οργανωτικές δεξιότητες και ικανότητα να διαχειρίζεται πολλαπλές εργασίες ταυτόχρονα
  • Ικανότητα να εργάζεται αποτελεσματικά σε ένα δυναμικό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.