Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/4/2024

Υπεύθυνος Βάρδιας (Αεροδρόμιο )

Εστίαση

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΣΠΑΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία SSP Hellas SA αναζητά άτομα που επιθυμούν μια επιτυχημένη καριέρα στα καταστήματα που διαθέτει στο Διεθνή Αερολιμένα Aθηνών!

Περιγραφή Θέσης

Ο/η Υπεύθυνος βάρδιας αποτελεί ένα από τα πιο βασικά μέλη της ομάδας σε ένα εστιατόριο. Είναι αυτός/η που είναι υπεύθυνοι ώστε όλα να λειτουργούν ομαλά στα εστιατόρια, οι εργασίες να εκτελούνται από τους εργαζόμενους με λειτουργικό τρόπο και οι πελάτες να μένουν ικανοποιημένοι.

Αρμοδιότητες:

  • Καταγραφή και καταμερισμός των ημερήσιων εργασιών που πρέπει να εκτελούνται από το προσωπικό των καταστημάτων
  • Τακτικός έλεγχος της κουζίνας και του εργασιακού χώρου και τήρησή όλων των προτύπων υγιεινής
  • Ικανότητα στο να εκπαιδεύσει και να εισάγει το νέο προσωπικό
  • Επίβλεψη των εργαζομένων για να υλοποιούνται οι εργασίες αρμονικά και βάση του προγράμματος
  • Άριστη γνώση των προϊόντων του καταστήματος
  • Ο χειρισμός συστημάτων Ταμείου και POS
  • Τακτική επίβλεψη για τον καθαρισμό των χώρων εστίασης και του εξοπλισμού των καταστημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επικοινωνιακός/η
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Δεξιότητες ομαδικότητας & επικοινωνιακές
  • Ευγενικός/η με τους πελάτες και το προσωπικό
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Ικανότητα επίλυσης θεμάτων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών
  • Παροχή εκπαίδευσης και εξέλιξης σε ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Η εταιρία SSP Hellas, δραστηριοποιείται με ιδιαίτερη επιτυχία στον τομέα της εστίασης στα μεγαλύτερα Αεροδρόμια της Ελλάδας (Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Ρόδο, Κέρκυρα, Χανιά, Ζάκυνθο, Μύκονος & Κώς) με περισσότερα από 40 καταστήματα και με 400 άτομα προσωπικό. Επισκεφτείτε την εταιρική μας ιστοσελίδα https://www.foodtravelexperts.com και μάθετε περισσότερα για την SSP.