Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/4/2024

Μηχανικός Παραγωγής

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΓΧΙΑΛΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Παραγωγική μονάδα με ηγετική θέση στην αγορά της Βορείου Ελλάδος, & έδρα το 15ο χλμ Θεσσαλονίκης – Εδέσσης, επιθυμεί να προσλάβει Μηχανικό Παραγωγής.

Αρμοδιότητες:
  • Καταγραφή, επίβλεψη & έλεγχος ποιότητας εργασιών & φάσεων ανά κέντρο κόστους
  • Οργάνωση & έλεγχος προσωπικού & υπεργολάβων
  • Συντονισμός εργασιών & τήρηση χρονοδιαγράμματος
  • Βασικές γνώσεις διοίκησης
  • Εφαρμογή & τήρηση των κανόνων ασφαλείας στο εργοστάσιο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Όρεξη για μάθηση
  • Οργανωτική ικανότητα, υπευθυνότητα για τον σωστό προγραμματισμό, την τήρηση & την σωστή εκτέλεση της παραγωγής
  • Απαραίτητο το πτυχίο ΑΕΙ Μηχανολογικής κατεύθυνσης
  • Θέληση για εργασία
  • Να λειτουργεί με κανόνες
  • Επικοινωνιακές ικανότητες & Ομαδικό πνεύμα
  • Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση
  • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ & MRP
  • Καλή γνώση αγγλικών

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικό & αναπτυσσόμενο περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση & επιμόρφωση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.