Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
10/4/2024

Υπάλληλος Γραφείου - Γραφείο Κίνησης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΜΑΝΔΡΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία ΜΕΚΚΑ ΜΟΝ.ΙΚΕ. στη ΜΑΝΔΡΑ ΑΤΤΙΚΗΣ που δραστηριοποιείται στον κλάδο των μεταφορών, αναζητά υποψήφιους για την θέση του: ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ με προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση και εμπειρία στον κλάδο των μεταφορών.

Κύρια καθήκοντα:
  • Κατάρτιση πλάνου δρομολογίων.
  • Συντονισμός και έλεγχος της ροής των δρομολογίων.
  • Επικοινωνία για ενημέρωση με οδηγούς και πελάτες.
  • Καταγραφή των δρομολογίων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίων:
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Εμπειρία στον κλάδο των μεταφορών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Γνώση προγραμμάτων MS Office και μηχανογραφικών εφαρμογών
  • Ικανότητα συνεργασίας και πνεύμα ομαδικότητας
  • Προσανατολισμός στην λεπτομέρεια, μεθοδικότητα και αναλυτική σκέψη

Παροχές

  • Σύμβαση εργασίας Αορίστου Χρόνου
  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.