Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/4/2024

Περιοδεύων Πωλητής

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ - ΣΙΝΔΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εισαγωγική εταιρία στο χώρο της συσκευασίας, με 28 χρόνια παρουσία στην Ελληνική αγορά και έδρα τη Θεσσαλονίκη, αναζητά Πωλητή για ομάδα νομών.

Αρμοδιότητες Θέσης:
  • Ταξίδια εκτός έδρας
  • Διαχείριση και διατήρηση υφιστάμενου πελατολογίου της εταιρείας
  • Ανάπτυξη πελατολογίου με βιώσιμες νέες συνεργασίες
  • Παρακολούθηση των εξελίξεων στο τομέα της συσκευασίας
  • Διατήρηση σχέσεων με τους πελάτες στο πλαίσιο της εμπορικής πολιτικής της εταιρείας
  • Δημιουργία και παρουσίαση αναφορών σχετικά με τα αποτελέσματα πωλήσεων στην περιοχή ευθύνης
  • Παρακολούθηση της αγοράς, του ανταγωνισμού με σκοπό την ανεύρεση νέων ευκαιριών
  • Eξειδικευμένη γνώση και αναλυτική παρουσίαση των προϊόντων της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία στις πωλήσεις χονδρικής
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και την επίτευξη στόχων

Παροχές

  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κινητό Τηλέφωνο
  • Διαρκής επιμόρφωση και εκπαίδευση
  • Σύστημα bonus βάσει επίτευξης στόχων πωλήσεων
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης