Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/6/2023

Merchandiser στο χώρο των Super Markets

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η MSPS, εταιρεία ολοκληρωμένων υπηρεσιών Marketing & Πωλήσεων, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της Merchandiser στο χώρο των Super Markets με έδρα τη Χαλκίδα, για αορίστου χρόνου, πλήρη απασχόληση.

Πρόγραμμα εργασίας: Δευτέρα - Παρασκευή, 9:00-17:00.

Αρμοδιότητες:
  • Επίβλεψη της συνολικής παρουσίασης των προϊόντων στο δίκτυο συνεργατών μας
  • Συμπλήρωση αναφοράς κατά την επίσκεψη στα σημεία ευθύνης
  • Επικοινωνία με τους υπεύθυνους των σημείων για τη διασφάλιση της καλύτερης δυνατής προβολής των προϊόντων της εταιρείας
  • Έμπρακτη ενασχόληση με το στήσιμο ή/και το γέμισμα των χώρων και παρακολούθηση ελλείψεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο IEK/TΕΙ/ΑΕΙ
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Προϋπηρεσία 1-3 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Δημιουργικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητες αποτελεσματικής επικοινωνίας, αναλυτικής σκέψης
  • Άδεια οδήγησης ΙΧ

Παροχές

  • Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό & tablet
  • Kάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο & Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Μεγάλες δυνατότητες εξέλιξης