Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/3/2024

Βοηθός οδοντιατρείου

Υγεία

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Βοηθός Οδοντιάτρου για μερική απασχόληση σε οδοντιατρείο στην περιοχή του Αμαρουσίου.

Αρμοδιότητες:
  • γραμματειακη υποστηριξη
  • έλεγχος διακίνησης αναλώσιμων υλικών, ενημέρωση αποθήκης και παραγγελίες
  • προετοιμασία των μηχανημάτων, εργαλείων και υλικών, εξασφάλιση των όρων υγιεινής στο χώρο του οδοντιατρείου
  • βοήθεια  κατά τη διάρκεια της οδοντιατρικής εξέτασης και θεραπείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Συνέπεια
  • Διάθεση για μάθηση και όρεξη για τη συγκεκριμένη δουλειά
  • Βασική γνώση υπολογιστών κι Αγγλικών
  • Σπουδές πάνω στο αντικείμενο (βοηθός οδοντιάτρου) ή σε παρεμφερή σχολή (νοσηλευτική) ή προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Καθαρό, ασφαλές κι ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης εκπαίδευση στα καθήκοντα της νέας θέσης εργασίας
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Αμοιβή ανάλογη της ΣΣΕ ή ανάλογη των προσόντων και εξελιξης