Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/3/2024

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υποστήριξη λογιστηρίου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται υπάλληλος γραφείου σε εταιρία με χονδρεμπόριο και λιανεμπόριο τουριστικών ειδών και αξεσουάρ ένδυσης για γραμματειακή υποστήριξη και υποστήριξη βασικών αρμοδιοτήτων λογιστηρίου.

Αρμοδιότητες:
  • Επικοινωνία με τις μεταφορικές εταιρίες και ο έλεγχος των τιμών τους.
  • Τηλεφωνική επικοινωνία με προμηθευτές και πελάτες.
  • Εγγραφές σε λογιστικό πρόγραμμα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση Η/Υ.
  • Άριστη χρήση Ms Office (excel-word-outlook).
  • Γνώση λογιστικών προγραμμάτων και γενικής λογιστικής, θα ληφθούν υπόψη στην επιλογή των υποψηφίων.
  • Προϋπηρεσία και εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί.
  • Οργανωτικός, με ομαδικό πνεύμα και επικοινωνιακός χαρακτήρας.

Παροχές

  • Πενθήμερη πλήρης απασχόληση
  • Μισθός με πλήρη ένσημα