Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/03/2024

Υπεύθυνη καταστήματος εστίασης

Εστίαση

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Υπεύθυνη με εργασιακή εμπειρία στον κλάδο της Εστίασης, ως Υπεύθυνη Καταστήματος Εστίασης στο κέντρο της Αθήνας.

Βάρδια: Απογευματινη

Αρμοδιότητες

  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του συνόλου των χώρων του καταστήματος
  • Εύρεση των κατάλληλων συνεργατών και εκπαίδευσής του στις προδιαγραφές που ορίζει η εταιρεία
  • Εξασφάλιση της τήρησης των απαραίτητων προδιαγραφών υγιεινής του χώρου, καθώς και εξασφάλιση ποιότητας προϊόντων βάσει των οδηγιών της εταιρείας
  • Διαχείριση του συνολικού κόστους του καταστήματος και εύρεση λύσεων με στόχο την εδραίωσή του
  • Υποστήριξη του καταστήματος με σκοπό την σωστή και ομαλή λειτουργία του
  • Να πρεσβεύει και να μεταδίδει την εταιρική κουλτούρα στους εσωτερικούς και εξωτερικούς συνεργάτες.
  • Να εξασφαλίζει την βιωσιμότητα και ανάπτυξη του καταστήματος, όπως και τις συνθήκες ώστε οι συνεργάτες να αισθάνονται ασφάλεια και εμπιστοσύνη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η ΙΕΚ/ΑΤΕΙ/ΑΕΙ με κατεύθυνση Τουριστικών Επιχειρήσεων ή Διοίκηση Επιχειρήσεων
  •  Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον δυο (2) ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ και χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Αναλυτικές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Δυνατότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα προγραμματισμού και συντονισμού εργασιών