Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/03/2024

Operations department / Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΩΣ | ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία εισερχόμενου τουρισμού Destination One, αναζητά υπάλληλο γραφείου για το υποκατάστημά της στην Κω.

Το γραφείο εδρεύει στη Ρόδο, με υποκαταστήματα σε Κρήτη και Κω.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Δημιουργία ημερήσιου προγράμματος μεταφοράς
  • Δημιουργία, έλεγχος και ενημέρωση ημερήσιου προγράμματος εκδρομών
  • Υποστήριξη του τμήματος λειτουργίας αεροδρομίου
  • Επικοινωνία με συνεργάτες και εκπροσώπους τουριστικών πρακτόρων
  • Λοιπές υποστηρικτικές εργασίες γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (γραπτού και προφορικού λογού)
  • Αρίστη γνώση χειρισμού Η/Υ MS Office
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες μέσω email και τηλεφώνου
  • Καλή διαχείριση χρόνου και εργασίας υπό πίεση (multi-tasking και problem solving)
  • Οργανωτικότητα, ευελιξία και δημιουργικότητα
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, θα εκτιμηθεί.

Παροχές

  • Εποχιακή σύμβαση 7 μηνών
  • Πλήρης Ασφάλιση
  • Φιλικό και μοντέρνο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Καλές αποδοχές
  • Δυνατότητα παροχής διαμονής υπό προϋποθέσεις
Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Σύμβαση
Διάρκεια σύμβασης: 7 μήνες