Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/04/2024

Πωλητής / Πωλήτρια σε κατάστημα επίπλων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια από κατάστημα επίπλων στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Η θέση αφορά πλήρη απασχόληση με πενθήμερη εργασία.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών (γνώση του προϊόντος, πληροφορίες, προτάσεις διακόσμησης, λήψη και διαχείριση παραγγελιών)
  • Τακτοποίηση και διακόσμηση εκθεμάτων
  • Οργάνωση καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα με άνεση στην επικοινωνία
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ικανότητες συνεργασίας και πνεύμα ομαδικότητας
  • Γνώση Αγγλικών
  • Θα προτιμηθούν άτομα με προϋπηρεσία στον χώρο των πωλήσεων

Παροχές

  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Πλήρης ασφάλιση και όλες οι προβλεπόμενες άδειες
  • Έκπτωση προσωπικού
  • Bonus επί των πωλήσεων μετά το πρώτο τρίμηνο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.