Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/5/2019

Βοηθός Αποθήκης (Tαύρος)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Cubitech Α.Ε. στον Ταύρο, που δραστηριοποιείται στον χώρο των συστημάτων ασφαλείας, αναζητά Βοηθό Αποθήκης για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες

  • Παραλαβή προϊόντων, εισαγωγή σειριακών αριθμών στο ERP
  • Ταξιθέτηση και τακτοποίηση της αποθήκης
  • Προετοιμασία/συσκευασία των παραγγελιών και των επιστροφών στους προμηθευτές
  • Συνδρομή στα δρομολόγια της εταιρείας (παραδόσεις, παραλαβές, εξωτ. εργασίες)

Απαραίτητα Προσόντα

  • 2ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ και ERP
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Εχέμυθος, συνεπής και οργανωτικός χαρακτήρας

Οι ενδιαφερόμενοι που ανταποκρίνονται στην αγγελία, συναινούν στη διατήρηση του βιογραφικού τους στη βάση δεδομένων μας για λόγους στελέχωσης θέσεων εργασίας.

Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψήφιους που πληρούν τις απαιτήσεις της θέσης.