Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/3/2024

Υπάλληλος γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΓΚΥΖΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία Oxyair ΕΠΕ που δραστηριοποιείται στον τομέα των αναπνευστικών συσκευών και ιατροφαρμακευτικών προϊόντων επιθυμεί να προσλάβει άμεσα υπάλληλο γραφείου.

Περιγραφή θέσης:

  • Καταχώρηση και εκτέλεση γνωματεύσεων των πελατών μας στην εφαρμογή eΔΑΠΥ Παροχών του ΕΟΠΥΥ
  • Υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου (απάντηση κλήσεων, ενημέρωση, ανάθεση σε κατάλληλο τμήμα)
  • Διαχείριση τηλεφωνικής επικοινωνίας με τους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Office (Outlook, Word, Excel)και συστημάτων CRM
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Οργάνωση και υπευθυνότητα
  • Αποτελεσματική διαχείριση του χρόνου
  • Υπομονή, προθυμία για εξυπηρέτηση, ευγένεια

Παροχές

  • Θέση πλήρους απασχόλησης
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Ωράριο 9-5, πενθήμερη εργασία
  • Μισθός 700 € καθαρά