Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/4/2024

Ιατρικός Επισκέπτης

Υγεία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρία ιατροτεχνολογικών ειδών στα πλαίσια της αναπτυξιακής της πολιτικής αναζητά Πωλήτρια / Ιατρική Επισκέπτρια (Χειρουργικός κλάδος) με ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ προϋπηρεσία και εμπειρία για τα νοσοκομεία της Αττικής.
Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Κύριες αρμοδιότητες:
  • Προώθηση και υποστήριξη των προϊόντων της εταιρείας.
  • Διατήρηση και ανάπτυξη του υπάρχοντος πελατολογίου.
  • Υποστήριξη πελατολογίου.
  • Reporting και παρακολούθηση των πωλήσεων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στο χώρο.
  • Προϋπηρεσία στο χειρουργικό τομέα θα εκτιμηθεί.
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας και δημοσίων σχέσεων.
  • Πνεύμα συνεργασίας, ενσυναίσθηση και πελατοκεντρική αντίληψη.
  • Επίλυση ή αναφορά των αναγκών.
  • Θέληση για συνεχή εξέλιξη και βελτίωση.
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών και Η/Υ.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Δυνατότητες επαγγελματικής και προσωπικής εξέλιξης.
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
  • Συνεχής εκπαίδευση και επιμόρφωση.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.